Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Proběhla školení a semináře rozhodčích

O víkendu 28. – 29. 9. 2013 se v Brně uskutečnila již tradiční školení a semináře rozhodčích. Školení jsou určena pro nové zájemce o třídu rozhodčího a jsou zakončena zkouškou. Školení rozhodčích 3. třídy je jednodenní, školení rozhodčích 2. třídy dvoudenní. Semináře jsou jednodenní a slouží k prodloužení platnosti třídy. V případě, že má dotyčný rozhodčí za sebou dostatečnou praxi, test psát nemusí (z účastníků seminářů tak test psali jen dva).

Učebna ve třetím patře Provozně ekonomické fakulty Mendelovy university měla kromě promítacího plátna i dvacítku terminálů s připojením na internet

Letos poprvé jsme se sešli v působišti předsedy JmŠS Davida Hampela, tedy na Provozně-ekonomické fakultě Mendelovy univerzity. Školení se odehrávalo v počítačové učebně, což ocenili zejména účastníci školení R2, kteří měli na programu též praktický nácvik losování turnajů ve Swiss Manageru.

V roli lektorů se postupně vystřídali David Ciprys (Soutěžní řád), David Hampel (Klasifikační řád), Jaroslav Benák (Pravidla šachu FIDE, Legislativa ŠSČR) a Ladislav Palovský (Digitální hodiny, Losování turnajů každý s každým, Swiss Manager).

Z oken byl krásný výhled do Králova Pole. Bílá budova v popředí je šachistům kdysi zaslíbené Bobycentrum

Celkem přijelo 30 účastníků nejen z našeho kraje (zúčastnili se i čtyři „hosté“ z klubů Šachového svazu Zlínského kraje). Přehled účasti na jednotlivých akcích i jejich výsledky najdete v tabulce:  

Akce

Počet účastníků

Úspěšně absolvovalo

Školení R2

9

9

Seminář R2

5

5

Školení R3

12

10

Seminář R3

4

4

Celkem

30

28

přidal Jaroslav Benák dne 03.10.2013 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009