Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Druhé úterý zaznamenalo slabou účast 15 hráčů

Po prázdninové pauze opět zahájil zářijovým turnajem nekonečný seriál žákovských soutěží v šachu Druhé úterý. Pouhých patnáct účastníků však naznačovalo, že nová sezóna zachytila mládežnické oddíly v nedbalkách – zřejmě ještě vůbec nerozjely činnost. V drtivé většině ve startovním poli převažovaly mladé naděje Lokomotivy Brno – hráče jiných klubů bylo možno spočítat na prstech jedné ruky. Z historického přehledu výsledků zjistíme, že obdobně slabou účast pořadatelé naposledy zaznamenali v září 2004.

 

Při neúčasti silnějších soupeřů se prvenství v  A turnaji stalo jednoznačnou kořistí zkušeného Filipa Krajíčka (Lokomotiva Brno), který sice utrpěl ve druhém kole nehodu v podobě porážky od mladičké Aničky Vavřínkové, ale na vítězství to nakonec stačilo, neboť konkurence se vzájemně porážela mezi sebou. Druhé místo nakonec s 3,5 body obsadila talentovaná Julie Richterová ze Sokola Zastávka a pomyslnou bronzovou medaili si odnesl další zástupce Lokomotivy Brno Michal Skřivánek.

 

Turnaje B se zúčastnili pouze čtyři žáci, a tak hrací systém byl změněn na každý s každým dvoukolově. Po závěrečném šestém kole se vítězem turnaje stal mladší bratr medailové hráčky A turnaje Rudolf Richter.

 

Další turnaj seriálu proběhne v úterý 8. října, propozice můžete najít zde.

přidal Miroslav Hurta dne 14.09.2013 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009