Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

V Olomouci proběhly zkoušky trenérů IV. třídy

Ve čtvrtek 23. května proběhly na Přírodovědecké fakultě UP v Olomouci  pod dohledem zkušební komise ve složení Richard Biolek, Martin Kubala a Miroslav Hurta zkoušky trenérů 4. třídy. Vzhledem k místu konání převažovali především účastníci z Olomouckého kraje, cestu si sem však našli i tři zástupci kraje našeho.

Blahopřejeme úspěšným absolventům Kateřině Tajovské (ŠK KME-DDM Kuřim) a dosud neregistrovaným Milanu Kubšovi z Dražovic a Pavlu Zůnovi z Rousínova. Zatímco paní Tajovská již úspěšně vede kroužek dětí v kuřimské materšké školce, oba pánové hodlají věnovat své síly v práci s mládeží na Vyškovsku. Věříme, že všichni novopečení adepti trenérského řemesla získaných poznatků úspěšně využijí při výchově co největšího počtu vyznavačů královské hry z řad mladé generace a k úspěšnému složení zkoušek jim upřímně blahopřejeme.

V našem kraji se školení trenérů IV. a III. třídy uskuteční v prosinci tohoto roku - podrobnější informace budou uveřejněny na tomto webu v měsíci žáří.

přidal Miroslav Hurta dne 24.05.2013 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009