Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Krajský přebor družstev mladšího dorostu JmŠS – závěrečný 3. sraz

Závěrečný sraz  krajského přeboru mladšího dorostu pro rok 2012/2013 se konal v sobotu 23. března 2013 opět v  prostorách Lokomotivy Brno. Jak je vidět ze soupisek některá družstva přijela ve značném oslabení, předpokládám že z důvodu nemoci. Začátek byl stanoven na 9:30 hod. a věřím, že mezinárodní rozhodčí Mirek Hurta odpískal opět start naprosto přesně a vše bylo připraveno ke hře. Děkuji!

Jak již jsem psala v minulém článku po 7. kole se do čela tabulky dostalo družstvo Sokola Vranovice a v závěru již nezaváhalo: v 8. kole porazilo ŠK Lokomotivu Brno D 3.5:1.5 , v 9. kole ŠK Lokomotivu Brno E 1.5:3.5, dále v 10. kole ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice 5:0 a v posledním kole ŠK KME-Kuřim C 2:3. Srdečně blahopřeji k vítězství a postupu do 1. ligy družstev mladšího dorostu.

Družstvo TJ ŠK Veselí nad Moravou se dostalo opět do formy a čtyři vítězství na tomto srazu pro ně znamená 2. místo v celkovém pořadí. Družstvo ŠK KME – DDM Kuřimi odehrálo všechny poslední kola pouze ve čtyřech hráčích, i tak se zdárným závěrem tedy ziskem dalších 12 bodů. Tento skvělý výkon znamená pro toto družstvo 3. místo a předběhnutí družstev TJ Sokol Zastávka a SK G+SPgŠ Znojmo.

Jak viděl průběh srazu znojemský hráč 1. šachovnice Marek se dočtete zde

Dnešním výkonem si rovněž pomohlo družstvo Sportovního klubu Vyškov, které obsadilo šestou příčku před oběma družstvy z ŠK Lokomotivy Brno. Na 9. místě skončilo druhé družstvo z Kuřimi a závěru tabulky jsou pak nováčci soutěže SK Svornost Rousínovec a obě družstva z MŠ a ZŠ Ratíškovice.

Závěrem tohoto článku chci poděkovat panu Stanislavu Vémolovi, který zajistil včasné odevzdání výsledků, tak abych je mohla zpracovat co nejdříve.