Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Akademický rapid pro Jiřího Kočiščáka

Předminulou středu 27. února jsme si měli po delší době na Akademické středě zahrát šachy v klasickém rapid tempu. Turnaj se však málem nekonal. Jednou jedinkrát zapomenu našemu rozhodčímu napsat a připomenout termín a on zrovna zapomene, respektive počítal s příštím týdnem. Naštěstí je mobilní a začali jsme s půlhodinovým zpožděním. Jenže, někteří přítomní by se při patnáctiminutovkách dostali do časové tísně, tak jsem si odhlasovali změnu tempa na 2 x 10 min na 7 kol.

Účast byla opětovně silná, ale zapojili se i dva úplní začátečníci. Přesto bylo výsledné průměrné ELO 1948 nadmíru pěkné! Můžou za to hlavně Jirka Kočiščák, Vojta Zwardoň , Kuba Roubalík a David Holemář a dalši z celkového počtu 17 účastníků.

Skoro celým turnajem procházel suveréně Jirka Kočiščák, postupně odrovnal skoro všechny spolufavority (Svobodovou, Sremaňaka, Zwardoně, Roubalíka, Zemana, Fialu). Až v posledním kole škobrtnul s Karlem Kredlem, pro kterého byl Jirka jistě velmi zajímavým skalpem a pomohl mu k pěknému 5. místu.

Na druhém místě skončil Vojta Zwardoň, který měl o plichtu více s třetím Vaškem Fialou. Na ostatní zajímavé výsledky se můžete podívat do konečného pořadí, na fotografie do fotogalerie.

Pro mě osobně to byl dobrý turnaj, málokdy uhraju tolik bodů jako Kuba Roubalík a málokdy skončím před nestárnoucím Frantou Vykydalem :-)

přidal Břetislav Eichler dne 11.03.2013 | sekce:


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009