Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Šachové loučení s uplynulým rokem 2012

V pořadí již 29. ročník turnaje "Šachové loučení s uplynulým rokem" navštívilo ve Vyškově v předposlední den roku 2012 celkem 42 vyznavačů královské hry.

Pořadatel akce šachový kroužek při MKS Vyškov připravil pro hráče nové prostory v přísálí hlavního sálu Besedního domu a také provoz bufetu přispěl určitě k vyšší úrovně turnaje. Termín plánovaného zahájení turnaje uplynul a nahlášení velice kvalitní hosté nikde, nezbývalo, než vytisknout startovní listinu a začít první kolo.

Dle propozic je vyhlášen po 7. kole okesní přeborník v rapid šachu a pak se vesele pokračuje dle tradičních zvyklostí ještě 2 kola. V letošním ročníku nenechal nikoho na pochybách hráč MKS Vyškov František Kejík a bez prohry absolvoval celý turnaj.

Stal se tak okresním přeborníkem v rapid šachu i vítězem 29. ročníku Šachového loučení s uplynulým rokem. O půl bodu méně měli Jarek Hejný ml., ten ztratil celý bod s našim bývalým hráčem Mirou Tichým z SK Rošáda Prostějov

a Radka Slepánková měla o jednu plichtu více, jako vítěz. V pořadí OP po 7. kole si pořadí tito hráči na 2. a 3. místě jen prohodili. Po vyhlášení výsledků ještě patnáctka hráčů i příznivců šachu pokračovala v blitzkách i společné debatě ve známé Plzeňské restauraci hotelu Dukla a loučilo se spolu až poslední den v roce.

Výsledky najdete zde
Na fotogalerii z turnaje se můžete podívat zde
Stránky vyškovských šachistů si můžete otevřít zde

Dovolte mi, abych ještě jednou Vám všem popřál do nového roku mnoho štěstí, pevné zdraví a dobré výsledky za šachovnicí. Na shledanou za rok znovu 30. prosince na jubilejním 30. ročníku Šachového loučení s uplynulým rokem!

přidal Stanislav Vémola dne 01.01.2013 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009