Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Po 4. kole v čele základního turnaje Kučera a Šnorek

Ke čtvrtému kolu základního turnaje zasedlo osmadvacet hráčů – a to ještě na dalších deseti deskách probíhala základní soutěž družstev, takže klubovna Lokomotivy Brno se docela slušně zaplnila.

 

Z krátkých postřehů rozhodčího celého dění Jana Čejky můžeme znít, že na jedenácté šachovnici pan Hloušek provedl černými kameny docela hezký útok na bílého krále, jeho soupeř pan Prášek musel odevzdat dámu za jezdce a nakonec vzdát i celou partii. Na šesté desce boss bystrckých olejářů Jirka Řehůřek hrál dlouho s kvalitou víc a nakonec vyhrál na čas.

 

Turnaj zatím s 3,5 body vedou Petr Kučera (ŠK Bystrc Oilers) a Milan Šnorek (ŠK AD Jičín). Turnaj bude mít nyní přestávku, protože další prosincové termín je vyhrazen žákovskému turnaji druhé úterý, a tak základní turnaj bude pokračovat až další úterý po dětech 18. prosince. Podrobnější výsledky můžete najít na stránkách chess-results.

přidal Miroslav Hurta dne 06.12.2012 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009