Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Pavel Kubíček exceloval v Moutnicích

Každoročně na podzim se v Moutnicích koná každoroční republikové mistrovství Orla v rapidšachu. Ani letos tomu nebylo jinak a místní orlovna dnes přivítala na startu šestatřicet vyznavačů královské hry všeho pohlaví a věku – od malých dětí až po seniory.

 

 

Ředitelka turnaje Pavla Vymazalová

 

 

 

si pochvalovala, že letos se všichni účastníci řádně přihlásili, takže pořadatelé nebyli zaskočeni neočekávaným příjezdem nějaké početnější výpravy.
 
Skladba startovního pole čítajícího 45 hráčů byla velmi různorodá - od naprostých amatérů až po silné výkonnostní hráče, mezi kterými se pak rozhořel napínavý boj o medaile. Vítěz turnaje – bývalý šéf šachistů z Orla Ořechov Pavel Kubíček - se sice nechal dopoledne slyšet, že body bude sbírat jen do šestého kole a že po obědové přestávce na něj padne útlum, ale tak tragické to nakonec nebylo. Z posledních tří kol vytěžil půldruhého bodu, což na první místo stačilo. Se stejným bodovým ziskem, ale kvůli horšímu pomocnému hodnocení až na druhém místě skončil zástupce Orla Obřany Luboš Herz a pomyslný bronz připadl nasazené jedničce Josefu Navrátilovi z Orla Veselí nad Moravou. Podrobné výsledky najdete zde..

přidal Miroslav Hurta dne 01.12.2012 | sekce:


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009