Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Letní šachové tábory připraveny

I v létě 2006 bude náš kraj držet zřejmý primát v pořádání šachových táborů a rekreačních pobytů se šachovým programem. Nejpokročilejší mládež si zřejmě vybere dvoutýdenní soustředění v Dolním Bušínově nedaleko Zábřehu na Moravě. Klasický táborový program se šachovými turnaji a sportovními soutěžemi najdou děti na čtrnáctidenních táborech v Dolním Bušínově (začátek prázdnin) a ve Vřesovicích u Kyjova (konec prázdnin). Pro milovníky turistiky je připraven týdenní běh ve Vysokých Tatrách a nezapomeneme ani na oblíbené pobyty u moře – opět proběhnou tradiční dva týdenní běhy v italském Caorle. Akcích na Slovensku i v Itálii se mohou účastnit i dospělí, nutno však přiznat, že na těchto akcích není šachový program tím hlavním a pouze doplňuje atraktivní prostředí.

Na akcích je pravidelně plno, a proto doporučujeme s přihláškami příliš neváhat – opozdilci se již většinou dočkají odmítnutí z důvodu naplnění kapacity anebo plní funkci náhradníků, kdyby se někdo z nejrůznějších důvodů z akce odhlásil. Takových případů však není mnoho, a tak prosím s přihláškami příliš neotálejte.

Pořadatelé z okruhu šachových klubů Lokomotivy Brno, Tetčic, Bučovic a Brněnské šachové školy letos oslaví úctyhodné dvacetileté jubileum nepřetržitého pořádání pořádání šachových táborů na jižní Moravě. Málokdo z těch, kdo stáli u zrodu prvních ročníků v druhé polovině osmdesátých let, měli představu o tom, do jakých rozměrů se nakonec tábory rozrostou. Obrovský rozsah prací, který je s organizací spojen a za nějž by se již nemusela stydět žádná menší profesionální cestovní kancelář, je stále zvládán „amatérsky“ – tj. většinou bez nároku na honorář a ve volném čase pořadatelů. To je možné jedině tím, že se na organizaci podílí široký okruh spolupracovníků. A tak tedy letošním táborům zdar!

přidal Miroslav Hurta dne 05.03.2006 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009