Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Na Lokomotivě vítězí Urbanec

Pravidelný seriál sobotních rapidturnajů zahájil 15.září na Lokomotivě s rozšířeným cenovým fondem, neboť se konal za výrazné finanční podpory úřadu městské části Brno-sever a pod záštitou jejího místostarosty, který turnaj při zahájení osobně navštívil, porozhlédl se a s předsedou Lokomotivu Brno Ing. Vackem setrval více jak hodinu v srdečném a přátelském rozhovoru. Vliv sponzora se odrazil i v názvu turnaje „O pohár místostarosty Ing. Ivana Svobody“.

 

Systémem start – cíl v devítikolovém švýcarském klání zvítězil nasazená jednička Ladislav Urbanec, jenž docílil zisku sedmi bodů, celý turnaj odehrál na prvním stole a nebyla ni jednou poražen. Na dalších medailových postech se umístili se 6,5 body Martin Šenkýř (ŠK Zlín) a Karel Kredl (Moravská Slavia Brno). Nejlepším seniorem byl vyhlášen Jan Uhmann st. (ŠK Hustopeče), cenu za nejlepší ženu získala domácí Michaela Svobodová.

 

Nejlepšími hráči v kategoriích do ELO 1900, 1700 a 1500 se stali Petr Kučera (Bystrc Oilers), Miloš Horák (Sokol Střelice) a Veronika Bartošová (Lokomotiva Brno). Ceny mládežnických kategorií patřily zástupcům pořadatelského oddílu – nejlepším juniorem se stal Eduard Meduna a nejlepším žákem Oskar Hájek, hodnotnými věcnými cenami však byly – jak bývá na tomto turnaji zvykem – oceněny všechny děti zúčastněné v turnaji.

 

Výsledkovou listinu najdete na stránkách chess-results.

přidal Miroslav Hurta dne 16.09.2012 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009