Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Větrné Nečasovky 2012

V sobotu 26. 5. 2012 se sešli hráči na okresním přeboru Vyškov v bleskové hře jednotlivců, nazývaném již tradičně Nečasovky - tímto turnajem vzpomínáme na Ludvíka Nečase, předsedu šachového kroužku při MKS Vyškov a dlouholetého obětavého pracovníka v šachovém dění na okresu Vyškov.

Turnaj pořádá OŠS Vyškov ve spolupráci s místním MKS,  hladký průběh zajistil tým složený se členů: Stanislav Vémola,  Martin Rudolf a Radka Slepánková. Na startovním poli se sešlo 14 hráčů především z vyškovských oddílů. Vzpomínkový turnaj Nečasovky se opět uskutečnil na zahrádce hospůdky U Gality. Silnější vítr nás pozlobil, nadzvedával šachovnice, dokonce i jedna partie se musela přerušit. Vítr byl tak silný, že shodil celou pozici, ale podařilo se ji postavit znovu a blicalo se vesele dál. Takže i počasí nás neodradilo od této pěkné akce.

Na oběd byl pro všechny v ceně startovného chutný gulášek, který pro nás připravil majitel hospůdky pan Igor Galita.

Na fotce pan Miroslav Jandl,  nejstarší  účastník turnaje, který je stále ještě ve formě a potrápil většinu účastníků. Při partii s nejmladším účastníkem turnaje Honzíkem Čermákem.

Vlastík Rozumek  potvrdil svou formu a pustil jen dvě remízy. Na snímku je s Vaškem Pechem a jeho  Bafem, kteří nám všem spolu přišli fandit.

Favorita v turnaji Jardu Hejného o vítězství připravil stále se zlepšující Robert Kudlička, který podal opět hvězdný výkon a se šachovým výkonem 2025 skončil na medailovém
3. místě.

Výsledky turnaje najdete zde a fotogalerii zde.

Na fotce vítězné trio: zleva vítěz turnaje zlatý Vlastimil Rozumek, uprostřed stříbrný Jaroslav Hejný ml. a bronzový Robert Kudlička, blahopřeje předseda OŠS Vyškov Jan Slepánek.

přidal Radka Slepánková dne 28.05.2012 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009