Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Osmé kolo základního turnaje

Osmého kola základního turnaje se v úterý 17.1.2012 zúčastnilo "pouhých" 30 hráčů, což je zhruba o 8 méně, než bývá zvykem.

V tomto kole měl rozhodčí větší množství práce, než obvykle. Hned na počátku musel rešit problém se špatně usazeným panem Krystlem, který namísto s panem Dušanem Hlouškem z Adamova hrál s paní Zamarskou z Lokomotivy.

Partie nakonec skončila hladkou výhrou pana Krystla. I pro pana D. Hlouška byl tento omyl výhodný, neboť takto získal nového soupeře, Ladislava Vyhnálka, se kterým si poradil.

Další pan Hloušek, tentokrát Milan z Lokomotivy, rovněž zvítězil, nad nejstarším účastníkem turnaje, panem Křivánkem (rok narození 1923).

Další větší zásah rozhodčího si vyžádala partie pana Horáka s Arnoštem Zemanem, ve které pan Horák neustále zapomínal zapisovat, což si vyžádalo dohled rozhodčího nad partií. Nakonec tato partie skončila smírně.

Na první šachovnici zvítězil Michal Šípek nad panem Hladkým, což při remíze pánů Zikana a Ličky vedlo k osamocení Michala Šípka v čele turnaje. Dobře se vedlo rovněž dvojici Ondra Zámečník, Marie Tancerová. Nejprve Marie zvítězila nad panem Urbancem, poté zvítězil i Ondra se Zdeňkem Polákem.

Zajímavým výsledkem je pak prohra nejvýše nasazeného Stanislava Párala z Vinohrad s nejníže nasazeným Václavem Štenclem z Lokomotivy.

Podrobné výsledky naleznete zde.

Dominik Tělupil

přidal Miroslav Hurta dne 18.01.2012 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009