Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Krásné Vánoce všem věrným

Pojďte sem všichni věrní, zpívá vánoční nápěv sahající až kamsi do středověku. Pojďte sem na naše stránky - volá přání každého webmastera a přispěvatele internetových stránek .

Ačkoliv počet věrných šachových nadšenců spíše stagnuje nebo klesá, počet návštěvníků tohoto webu se letos zvýšil, což je poděkováním i závazkem pro ty, kteří píší, fotí, mailují, diskutují, prostě pro všechny, kteří tento web tvoří.

Vánoce jsou ideální pro poděkování všem věrným čtenářům i věrným přispěvatelům. Něco končí a něco začíná, stejně jako loni, předloni, před desítkami i stovkami let. Každoroční zrození nového světla přináší radost i naději. Radost, že i v nás samých může zasvítit paprsek světla ozařující cestu jiným a naději, že ani naše vlastní cesta neskončí ve tmě a zapomnění ostatních.

Vánočním svátkům letos předcházely smutnější události, nejen šachové. Ať už bereme křesťanské poselství Vánoc doslova nebo jen co ozvěnu zašlých časů, jedno je jisté: smrtí všechno nekončí. Zůstávají partie, fotografie, vzpomínky a zůstávají i samotní naši předchůdci v našich postojích, znalostech a názorech, které jsme od nich převzali a posíláme je dál.

Nezapomínejme proto ani ve vážných chvílích na radost a nebojme se dobrořečit (= požehnat) nové přírodě, novému zrození.

Na šílené tempo, tvary chrámových zpěvaček i barvu pleti sboru v tomto Hallelujah (= chvalme Pána) by autor Georg Friedrich Händel jen němě zíral, ale podívejte se do tváří účinkujících a řekněte, co může být nad radost z nového a věčného života!

Krásné a požehnané Vánoce přeje David Ciprys

přidal David Ciprys dne 24.12.2011 | sekce:


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009