Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Na táboře ve Vřesovicích běží první týden

Šachový tábor s nejdelší tradicí na Moravě začal ve Vřesovicích u Kyjova. Třiatřicet chlapců a děvčat přivítali v sobotu dlouholetí spolupracovníci na akcích pro mládež Jan Gorčák a Miroslav Hurta na šestadvacátém letním šachovém táboře na stanové základně TJ Bučovice uprostřed Chřibských kopců a lesů.

Po ubytování, seznámení s programem a první večeři vypukl tradiční seznamovací turnaj v rapid šachu s 39 účastníky, kdy se do soubojů zapojili také vedoucí a dokonce i oba kuchaři! Svoji výkonnost potvrdili favorité Jan Skalka (SK Boršice) a Radek Zeman (ŠK Duras BVK Brno) a s 5,5 a 5 body obsadili 1. a 2. místo.

Pohled do jídelny při sobotním seznamovacím turnaji

Třetí skončil Petr Moštěk (TJ Vlčnov) s 5 body a čtvrtý Ondřej Koukal (ŠK Duras) se 4,5 bodu. Až pátý skončil nejlepší zástupce dospělých hospodář Tomáš Matula (TJ Bučovice) se 4,5 bodu.

V neděli po snídani vyrazili všechni šachisté se svými vedoucími na výlet do Kyjova, aby na Slováckém roku shlédli Jízdu králů a poznali atmosféru „starých časů“ v provedení mnoha stovek folklóristů v krásných krojích, předvádění tradičních řemesel a se spoustou muziky a zpívání.

3. oddíl nejmladších šachistů s vedoucí Táňou Polnarovou na výletě na Slováckém roku

Na začátku tábora se konečně „jakoby“ probudilo pravé léto, které láká ke koupání a letním hrátkám v sousedním rybníce, hrám v lese, výletům do okolí.

přidal Jan Gorčák dne 18.08.2011 | sekce:


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009