Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Caorle podruhé

Druhého turnusu rekreačního pobytu se šachovým programem organizovaného Brněnskou šachovou školou se v italském Caorle zúčastnila necelá čtyřicítka šachistů a jejich přátel. Opět počasí nemělo žádnou chybičku – sluníčko pálilo jako zběsilé a do teplých mělkých vod tamějšího moře to přímo lákalo. Doprovodný program byl zpestřen návštěvou historického dómu z 11. století, kde překlad z německého výkladu místní průvodkyně obětavě zajistila paní Medunová.

Vítězem seznamovacího turnaje se stal Adam Dvořák (ŠK Lokomotiva Brno), závěrečného bleskového turnaje  Gustav Nikodem (ŠK Oilers Bystrc). Pouze u hlavního turnaje upadli pořadatelé trochu do rozpaků, když vítězi Eduardu Medunovi vzhledem k jeho neplnoletosti nemohli předat hlavní cenu, kterou představoval pětilitrový demižón italského vína. Eda se tak musel spokojit s další cenou a víno putovalo ke druhému hráči v pořadí, kterým se stala… Věra Medunová, Edova maminka. Víno tak stejně zůstalo v jedné rodině.

Příjemně strávený týden uplynul jako voda a v sobotu 16. července vyráželi účastníci na cestu domů. Arrivederci, Itálie, a za rok opět na shledanou!

přidal Miroslav Hurta dne 23.07.2011 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009