Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Středomoravský pohár

Mládí Lokomotivy se na posledním turnaji před prázdninami představilo v Bezměrově. Celý turnaj byl vypsán poněkud jinak než jsme zvyklí, a tak děti bojovaly ve skupinách podle toho, kterou třídu ZŠ právě navštěvují. Zároveň to byla možnost konfrontace s těmi, kteří šachy nehrají organizovaně, anebo si prostě jen řekli, že poslední den před prázdninami je lepší strávit kdekoliv jinde, jen ne ve škole. Ale postupně….

V kategorii 1.tříd jsme měli želízko v ohni v podobě /dnes již se dá říct zkušené turnajové hráčky/ Aničky Vavřínkové. Aňa se přítomných pánů vůbec nezalekla a systémem start – cíl při jedné remíze ukázala všem, s luxusním náskokem celého bodu, „ zač je na Lokomotivě perník“. Myslím, že to pro Aničku byla první individuální zlatá medaile a jistě jí právem patří i gratulace nás všech, kteří se o mládežnický šach nějakým způsobem zajímáme. Jen tak dál!!!

Kategorie 2.tříd byla bohužel velmi slabě obsazena a tak pro Tomáše Kocího nebyl problém se stoprocentním bodovým ziskem bez jakéhokoliv ohrožení zvítězit.

Naproti tomu se v poslední námi obsazené kategorii – čtvrtých tříd již šachy skutečně hrály na velmi slušné úrovni. I přesto nasazená jednička Vojta Jurásek neměl vážnější problém, kategorii vyhrál bez jediného zaváhání. V této kategorii byly ještě vyhodnoceny slečny Eliška Vavřínková na prvním a Tereza Kocí na druhém místě v kategorii dívek.

Kompletní turnajový přehled včetně fotogalerie najdete na tomto odkazu, fotogalerii vytvořenou z fotek pana Vémoly naleznete zde.


Takže absolutní úspěch, děti byly spokojené, my rodiče taky a teď už vlastně jenom hurá na prázdniny…..

P.S.: Hlavně aby nám ty naše ratolesti příliš šachově nezvlčily                                Miloš Kocí


 

 

 

přidal Miroslav Hurta dne 30.06.2011 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009