Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Třetí sobotu vyhrál Vojtěch Plát

Rozhodcovskou krizi na Třetí sobotě (osvědčení rozhodčí Jan Čejka a Dominik Tělupil na vysokoškolské akci, Miroslav Hurta na mistrovství družstev mladších žáků) musela zachraňovat vyškovská Jana Hejná, která se s prostředím na brněnské Lokomotivě a především s obsluhou výpočetní techniky (včetně obstarožní tiskárny, která má již své vrtochy) teprve seznamovala, a tak turnaj nabral nejdříve pro Lokomotivu netradiční pětačtyřiceti minutové zpoždění, které se však naštěstí během dalších kol podařilo odstranit. Od druhého kola si dala říci i tiskárna, a tak nakonec všechno bylo, jak má být.

Turnaj s převahou vyhrál Vojtěch Plát (TŽ Třinec) – chtělo by se napsat, že jde o tradiční výhru, neboť kdykoli tento talentovaný mladý mezinárodní mistr do Brna na třetí sobotu zajede, vždy ji vyhraje. Na druhém místě se umístil David Holemář (ŠK Bystrc Oilers) a na třetím překvapivě Karel Kredl (Spartak Adamov), který nechal za sebou i takové favority, jako třeba Neklana Vyskočila nebo Lubomíra Rišku. Podrobné výsledky naleznete zde.

O podrobnějším průběhu turnaje se autor tohoto příspěvku vzhledem k tomu, že na akci nebyl přítomen, zdráhá informovat, ale snad ho v této věci ve velmi brzké době zastoupí stálý zpravodaj Jan Kalendovský. Zatím alespoň dodejme, že po turnaji následovala v klubovně Lokomotivy oslava 70. narozenin expředsedy a prezidenta klubu Dosiho Točeva. Fotografie z oslavy můžete nalézt zde.

přidal Miroslav Hurta dne 19.06.2011 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009