Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Třetí sobotu vyhrál Plát

Stalo se téměř již tradicí, že kdykoli přijede Vojta Plát na rapid do Brna, téměř vždy tento turnaj vyhraje, a nejinak tomu bylo i třetí únorovou sobotu na Lokomotivě. Vojta jako nasazená jednička měl o 100 ELO bodů více než nasazená dvojka Ladislav Urbanec a o 250 ELO bodů více než třetí hráč startovní listiny Vít Bureš a už od počátku kráčel k celkovému vítězství. Soupeře porážel jako kuželky, v poslední třetině si dovolil dvě taktické remízy s výše uvedenými hráči a neochvějně s osmi body dosáhl prvního místa. Jako druhý se poněkud překvapivě umístil zástupce domácího klubu Jan Uhmann mladší, který prohrál jen s vítězem a zaznamenal jedinou remízu se svým otcem. Na pomyslné bronzové příčce skončil se 6,5 body Vít Bureš z Durasu Brno.

Podrobné výsledky můžete zhlédnout na stránkách chess-results.

Po turnaji následovala výroční členská schůze Lokomotivy Brno a po jejím skončení pak oslava 70. narozenin předsedy klubu Ing. Jiřího Vachka.

přidal Miroslav Hurta dne 24.02.2011 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009