Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis akce

Školení Figurková školička

Termín: 3.3.2011
Místo konání: Hrací místnost Lokomotivy Brno, ZŠ Staňkova
Propozice: [pdf]

Vzdělávací seminář Figurková školička proběhne ve čtvrtek 3. března (a ne ve středu 2. března, jak bylo původně mylně avizováno). Viz dále.


Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli, vážení pedagogové, vážení trenéři,

dovolte, abychom Vás pozvali na akreditovaný vzdělávací seminář Figurková školička.

Figurková školička je originální výukový program, jehož vývoj byl podpořen ze zdrojů EU i MŠMT. V minulém školním roce byl program testován na šesti partnerských školách (více také na www.figurka.net). Pedagogové se tedy podíleli na dolaďování výukového programu. Základní informace o metodice a didaktických pomůckách najdete v přiložené brožurce. 

Pedagogy na semináři seznámíme nejen s metodikou, pomůckami, ale i s konkrétními možnosti zapojení programu přímo ve výuce. 

Pro každého účastníka školení máme připravenou sadu cvičebnic Figurkové školičky v ilustrovaném šanonu, metodický materiál plný rad a inspirací pro pedagogy, výukové DVD s programem Figurková školička a další informační předměty. Seminář je zdarma, včetně výše uvedených podkladů a občerstvení. Vzdělávací seminář má akreditaci MŠMT, každý účastník obdrží osvědčení „Lektor metodiky Figurková školička“.

Seminář se uskuteční v Brně dne 3.3. 2011 v prostorách hrací místnosti Lokomotivy Brno ve dvoře ZŠ Staňkova od 13 do 17 hod.

Pokud Vás naše pozvánka zaujala, ozvěte se nám prosím na uvedený email či telefonní číslo spolu s upřesněním počtu pedagogů, kteří by se semináře chtěli zúčastnit.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme Vaše dotazy.


S pozdravem za společnost Figurka, o.p.s.

Petra Rožková

email: petra.rozkova@figurka.net

tel: 739 658 475

přidal dne 14.02.2011 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009