Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis akce

Přebor absolventů, zaměstnanců a studentů brněnských univerzit v rapidšachu

Termín: 17.11.2010
Místo konání: Brno, FAST VUT v Brně, Veveří 331/95
Propozice: [pdf]

V den studentského svátku ve středu 17. listopadu proběhne v Brně v prostorách stavební fakulty VUT na Veveří 331/95 (dávnější studenti to tam budou lépe znát jako bývalou Technickou knihovnu) šachový turnaj o titul šachového krále brněnských akademiků.

Startovat mohou studenti, zaměstnanci i absolventi brněnských vysokých škol a už nyní je podle předběžných přihlášek jasné, že půjde nejen o příjemné setkání minulých a současných brněnských vysokoškoláků, ale i o silný šachový turnaj.

V přihláškách zatím mírně převažují technici z VUT nad akademiky z Masarykovy university a hlavní souboj nepochybně proběhne mezi těmito dvěma největšími školami. Pár přihlášek je z University obrany, zatím chybí zemědělci a lesníci z Mendelovy university a veterináři a farmaceuti z Veterinární a farmaceutické university.

Mimochodem brněnské university jsou skutečnými kolosy. Masarykova universita je druhou největší českou universitou se 43,000 studenty v řádném studiu a druhým největším zaměstnavatelem v Jihomoravském kraji se 4,800 zaměstnanci. VUT je asi poloviční, Mendelova universita čtvrtinová.

Pokud chcete podpořit týmy svých universit a fakult (zatím by asi favority byli přírodovědci z MU), přijdte si zahrát a pobavit se s kolegy do učeben Stavební fakulty na Veveří ve středu 17. listopadu od 8:30. A nezapomeňte se přihlásit na adrese eichler@schody-dna.cz, ať mohou pořadatelé nachystat materiál. Web soutěže zde.

Místo konání soutěže - Stavební fakulta VUT na Veveří, někdejší Technická knihovna

přidal David Ciprys dne 31.10.2010 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009