Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis akce

Finále MČR družstev mladších žáků

Termín: 12.-14.6.2009
Místo konání: Sezemice, Sezemický dům

Víte, která soutěž mladých šachistů do 12 let je nejprestižnější a nejoblíbenější mezi dětmi i dospělými a kde jsou Sezemice? Dozvíte se to nejpozději o přespříštím víkendu! Od 12 do 14 června proběhne v Sezemicích u Pardubic finále MČR družstev mladších žáků.

Stránku s propozicemi a výsledky najdete zde

Pořadatelem akce je šachový klub 2222 ŠK Polabiny, intenzívně se rozvíjející centrum českého šachu. Letošní postup do extraligy je jen špičkou ledovce, v jeho základech se skrývá takřka stočlenná členská základna, projekt Šachové školy s výukou šachu na školách v Pardubicích i nejbližším okolí, kvalitní prezentace na webových stránkách a pravidelné pořádání turnajů známých daleko za hranicemi Pardubického kraje. Nakonec přesvědčte se sami na klubových stránkách.  

Finále MČR družstev mladších žáků do 12 let s povinnou dívkou a žáčkem do 9 let proběhne v Sezemickém domě a podle úrovně příprav lze očekávat, že pořadatelé nechtějí snižovat laťku nasazenou minulými šampionáty. Nebudou to mít snadné, protože minulé MČR skvěle uspořádané v Kyjově

je ještě v dobré paměti, ale určitě je fajn, že se na mapě vrcholných mládežnických soutěží objeví nové místo. Jihomoravští mládežníci mohou jen smutnit, že mezi 28 finalistů se probojoval pouze jediný tým Lokomotivy Brno. V minulosti byly standardem 2-3 týmy.

Držme Lokomotivě i pořadatelům palce!

přidal David Ciprys dne 31.05.2009 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009