Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis akce

Letní tábor pro talentované šachisty Domašov 2019

Termín: 29.6.-7.7.2019
Místo konání: Domašov nad Bystřicí
Propozice: [pdf]

Pravidelně každým rokem na začátku letních prázdnin se do Domašova sjíždějí děti z celé republiky, aby si společně užily pobytu v přírodě, pobavily se nad spoustou tradičních i netradičních her a zároveň se třeba i něco naučily.

Hlavním organizátorem je mezinárodní mistr Richard Biolek s osvědčeným kolektivem, jehož součástí se nyní stávají i ti, kteří byli dříve sami účastníky.

Ačkoli se jedná o akci, kde se hodně trénuje (šachy jsou zde skutečně na prvním místě), je o tábor velký zájem, dokonce tak velký, že přesahuje kapacitní možnosti základny, takže pořadatelé musí později přihlášené už odmítat. O přijetí na tábor rozhoduje pořadí došlých přihlášek, takže zájemci ať rozhodně neváhají. Již teď je zaplněna třetina míst a 10. dubna, kdy je úřední uzávěrka přihlášek, už nemusí být na přijetí šance.

Článek o loňském táboře byly zveřejněn na těchto webových stránkách.

Za návštěvu určitě stojí i webové stránky Lokomotivy Brno které obdivuhodnou více než třicetiletou historii šachových táborů zachycují.

přidal Miroslav Hurta dne 16.02.2019 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009