Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis akce

Setkání šachových trenérů Jihomoravského kraje

Termín: 30.4.2018
Místo konání: Vyškov
Propozice: [pdf]

Srdečně zveme všechny trenéry (nejen) Jihomoravského kraje na seminář trenérů, jehož účelem je především praktická výměna zkušeností z trénování mládeže. Setkání začne přednáškou Radky Slepánkové na téma „Didaktika a organizace šachového výcviku“, načež bude následovat praktická výměna zkušeností z vlastního trénování. Dovezte materiály, které při tréninku používáte a které se Vám osvědčily a připravte si krátký pěti- až desetiminutový výstup, ve kterém své tréninkové metody představíte. Pokud se z některého oddílu zúčastní více trenérů, je možné si připravit vystoupení za celý oddíl, ale též může každý trenér vystoupit samostatně (zcela záleží na Vašem rozhodnutí). K dispozici bude nástěnná magnetická tabule a počítač s dataprojektorem (lze promítnout jakékoli materiály s příponou *doc, *docx, *jpg, *pdf, *pps, *ppt, *rtf). Akce je současně součástí školení trenérů 3. třídy – ti trenéři, registrovaní v Jihomoravském šachovém svazu, kteří se do setkání úspěšně zapojí (= zpracují prezentaci o svých trénincích, na setkání s ní vystoupí a prezentaci předají k volnému šíření), nebudou muset zpracovávat písemné práce, které jsou podmínkou pro připuštění ke zkouškám.

V přiložených propozicích setkání jsou vyjmenovány oddíly s počtem trenérů, kteří mají nárok na příspěvek na ubytování z pondělí na úterý. Jsou to oddíly, které se buď zapojily do Projektu podpory šachových oddílů a kroužků 2017, anebo v tabulce úspěšnosti mládeže 2016/17 dosáhly alespoň 10 bodů.

Setkání se však může zúčastnit i každý další kvalifikovaný trenér, a to zdarma, ale bez příspěvku ny ubytování. Ze seznamu proto vypadl Vyškov, protože zde předpokládáme, že případní návštěvníci semináře přenocují doma a nabízet ubytování v hotelu by bylo nošením sov do Athén.

Vyzýváme proto trenéry našeho kraje k hojné účasti na této zajímavé akci.

přidal Miroslav Hurta dne 23.03.2018 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009