Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis akce

Šachy na olympijském festivalu v Brně

Termín: 9.-25.2.2018
Místo konání: Brno

Do projektu Olympijského festivalu, který začne již tento pátek na brněnském výstavišti a který může navštívit široká veřejnost za symbolické vstupné 50,- Kč, se zapojil i Šachový svaz České republiky.

Po celou dobu festivalu, který zahajuje 9. a končí 25. 2. bude v hale „Z“ brněnského výstaviště nachystán šachový koutek se šachovnicemi a zahradními šachy. Jak si lze všimnout na svazovém Facebooku, tak šachový koutek je již postavený a očekává se příchod pátku, kdy dorazí první návštěvníky. A vezme se to pěkně z gruntu, jelikož v pátek se do koutku zastaví šachisté Moravské Slavie a to přímo její extraligoví zástupci! Po celý víkend a i následující týden bude pro návštěvníky připravená možnost zahrát si na zahradních šachách, účastnit se řešitelských soutěží, zahrát si a naučit se například holanďany, fišerky atd… Na Vaše dotazy rád odpoví kdokoliv z naší obsluhy šachového koutku. Ve čtvrtek 15. 2. proběhne simultánka a beseda s českou šachovou jedničkou a reprezentantem GM Davidem Navarou. Všichni jsou srdečně zváni!

Více informací naleznete na webových stránkách Šachového svazu České republiky.

přidal Miroslav Hurta dne 07.02.2018 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009