Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

Webmaster

Šimon Macharáček
simon.macharacek@gmail.com

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis akce

M-ČR mládeže v rapidšachu do 10, 12 a 14 let

Termín: 10.-11.9.2016
Místo konání: Klatovy
Propozice: [doc]

Druhý záříjový víkend přivítají chodské Klatovy účastníky M-ČR mládeže do 10, 12 a 14 let v rapidšachu. Mistrovství není open, do republikového kola bylo nutno se probovat buď přímým postupem, anebo umístěním v seriálu turnajů KP mládeže v rapidšachu.
Propozice ke stažení najdete v příloze, uzávěrka přihlášek je 31. srpen 2016. Mírný zádrhel je s tiskopisem přihlášky - ten zatím není k mání. Již jsem to urgoval a kýžený tiskopis by se měl každým dnem objevit na webových stránkách pořadatele.
Žádám odpovědné funkcionáře oddílů, aby o akci níže uvedené žáky informovali. Pokud se někdo nezúčastní, podejte mi prosím o tom nejpozději do 10. srpna 2016 zprávu, abychom mohli zajistit náhradníka (je škoda, a by v případě neúčasti náš kraj o postupové místo přišel).
Právo postupu na mistrovství z našeho kraje má těchto 22 dětí (v přehledu uvádíme věkovou kategorii, příjmení a jméno, klub)
H14

1.      Vladimír Pavlík (Kuřim)

2.      Matyáš Zavadil (Duras Brno)

3.      Tomáš Kříž (Kuřim)

4.      David Němec (Kuřim)

 

D14

1.      Julie Richterová (Ratíškovice)

2.      Klára Zouharová (Lipovec)

3.      Tereza Voňková (Hustopeče)

 

H12

1.      Jan Hvozdovič (Lokomotiva Brno)

2.      Vilém Faja (Lokomotiva Brno)

3.      Matěj Tajovský (Kuřim)

4.      David Barák (Duras Brno)

     

D12

1.      Anna Vavřínková (Lokomotiva Brno)

2.      Olga Dvořáková (Adamov)

3.      Jasmína Londinová (Vacenovice)    

 

H10

1.      Lukáš Petříček (Kuřim)

2.      Šimon Tajovský (Kuřim)      

3.      Rudolf Richter (Ratíškovice)

4.      Michael Kureš (Lokomotiva Brno)

 

D10

1.      Marie Vavřínková (Lokomotiva Brno)

2.      Zuzana Jackovičová (Mor.Slavia Brno)
přidal Miroslav Hurta dne 14.07.2016 | sekce: Soutěže mládeže

Související dokumenty

vytvořeno název typ sekce
11.10.2017 O brankovického krále, 1. turnaj seriálu KP žactva v rapidšachu do 10, 12 a 14 let akce
10.10.2017 O pohár a pohárek BVK již klepe na dveře ke stažení
26.09.2017 O pohárek BVK akce
26.09.2017 Pohár města Bučovic akce
13.09.2017 Po prázdninové přestávce opět zahájil seriál turnajů "Druhé úterý" ke stažení
11.09.2017 Z Mostu vezeme jen jednu medaili ke stažení
17.08.2017 Tábor ve Vřesovicích úspěšně zahájil ke stažení
11.08.2017 Druhé úterý akce
11.08.2017 Druhé úterý akce
11.08.2017 Druhé úterý akce
11.08.2017 Druhé úterý akce
11.08.2017 Druhé úterý akce
11.08.2017 Druhé úterý akce
11.08.2017 Druhé úterý akce
11.08.2017 Druhé úterý akce
11.08.2017 Druhé úterý akce
11.08.2017 Druhé úterý akce
03.08.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mládeže do 10, 12, 14 a 16 let a doprovodné turnaje akce
19.07.2017 Memoriál O.Šípka 2017 akce
16.07.2017 Podluží 2017 akce
06.07.2017 M-ČR mládeže do 10, 12 a 14 let v rapidšachu akce
28.06.2017 Michael Kureš v Bělorusku článek
26.06.2017 Druhé úterý s problémy ke stažení
06.06.2017 Závěrečné pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
28.05.2017 Z mistrovství osmiletých vezeme opět bramborovou medaili článek
22.05.2017 KP mládeže v rapidšachu zakončil turnajem v Ratíškovicích ke stažení
19.05.2017 Druhé úterý pro Kuřim ke stažení
18.05.2017 Přebor Brna v bleskové hře jednotlivci akce
05.05.2017 Zpráva o šachovém turnaji ke stažení
28.04.2017 OP žáků Znojmo ke stažení
26.04.2017 Open Hodonice akce
24.04.2017 Informace pro zájemce o účast na MS a ME mládeže 2017 článek
22.04.2017 Ratíškovické šachy akce
21.04.2017 Pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
20.04.2017 Naši šachisté na Turnaji šachových nadějí ve Frýdku-Místku článek
18.04.2017 V Olomouci skončil Turnaj přátelství ke stažení
15.04.2017 Ve Vyškově úspěšně zakončilo republikové mistrovství juniorů a dorostenců v rapidšachu ke stažení
13.04.2017 Druhé úterý pro Lokomotivu Brno ke stažení
12.04.2017 5.Kyjovský koník - turnaj pro děti akce
10.04.2017 Mistrovství ČR dětí do 8 let akce
06.04.2017 Okresní přebor Brno-venkov mládeže v rapid šachu 2017 ke stažení
02.04.2017 Jarní šachový turnaj s otevřenou účastí akce
02.04.2017 15. velikonoční turnaj v šachu mládeže akce
27.03.2017 V Rajhradě šachovalo 157 vyznavačů královské hry ke stažení
23.03.2017 Mistrovství České republiky juniorů a dorostenců v rapidšachu akce
19.03.2017 Druhé úterý opět pro Lokomotivu Brno ke stažení
18.03.2017 V Koutech skončilo Mistrovství ČR mládeže - blahopřání do Adamova článek
15.03.2017 Okresní přebor mládeže v rapid šachu jednotlivců ve Vyškově ke stažení
03.03.2017 Memoriál Jana Krejčího akce
24.02.2017 Memoriál Ing. Jana Turka akce
22.02.2017 Gillarův memoriál poprvé v Obřanech ke stažení
18.02.2017 Druhé úterý pro Lokomotivu Brno ke stažení
15.02.2017 Vítězi KP žáků Hladký, Brož, Petříček a Kříž ke stažení
10.02.2017 Letní tábor pro malé šachisty akce
09.02.2017 Letní tábor pro talentované šachisty akce
06.02.2017 Turnaj přátelství akce
23.01.2017 FIDE RAPID Pivovaru Dalešice 2017 akce
12.01.2017 Memoriál Lubomíra Gillara proběhne v orlovně v Obřanech ke stažení
11.01.2017 Druhé úterý ovládli sourozenci Khadashové ke stažení
10.01.2017 Pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
09.01.2017 Úspěšná Vyškovská rošáda ke stažení
06.01.2017 M-ČR mládeže a doprovodné openy akce
05.01.2017 Otevřené Mistrovství světa FIDE školní mládeže akce
04.01.2017 Memoriál Lubomíra Gillara akce
02.01.2017 KP žáků jednotlivců do 10, 12, 14 a 16 let akce
23.12.2016 Ve Svitavách šachovalo 138 vyznavačů královské hry ke stažení
19.12.2016 Vítězem prosincového druhého úterý Samuel Khadash z Lokomotivy Brno ke stažení
17.12.2016 Vyškovská rošáda - 2. turnaj seriálu KP mládeže v rapidšachu akce
14.12.2016 O přeborníka Králova Pole se blíží ke stažení
10.12.2016 Otevřený KP mládeže v rapidšachu Olomouckého kraje akce
27.11.2016 Brankovický král opět přes stovku ke stažení
26.11.2016 Pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
21.11.2016 Vánoční turnaj v šachu akce
19.11.2016 Vánoční šachový turnaj akce
19.11.2016 20. ročník rekreačního pobytu u moře se šachovým programem akce
16.11.2016 Listopadové druhé úterý vyhrál Vojtěch Pařízek ke stažení
14.11.2016 O přeborníka Králova Pole akce
30.10.2016 Mistrovství Moravy mládeže Kouty: máme deset postupů ke stažení
29.10.2016 Talent Cup 2016 akce
19.10.2016 O brankovického krále, 1. turnaj seriálu KP žactva v rapidšachu do 10, 12 a 14 let akce
12.10.2016 Druhé úterý pro Vilíka Faju ke stažení
05.10.2016 Pohár města Bučovic akce
15.09.2016 Turnaj ku příležitosti 95 let organizovaného šachu ve Znojmě akce
14.09.2016 Druhé úterý pro Lokomotivu Brno ke stažení
12.09.2016 Senzace v Klatovech: vezeme tři zlaté medaile! ke stažení
11.09.2016 Ve Vyškově Eliška Vavřínková bronzová ke stažení
07.09.2016 O pohárek BVK akce
24.07.2016 Druhé úterý akce
24.07.2016 Druhé úterý akce
24.07.2016 Druhé úterý akce
24.07.2016 Druhé úterý akce
24.07.2016 Druhé úterý akce
24.07.2016 Druhé úterý akce
24.07.2016 Druhé úterý akce
24.07.2016 Druhé úterý akce
24.07.2016 Druhé úterý akce
22.07.2016 Druhé úterý akce
16.07.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mládeže do 10, 12, 14 a 16 let a doprovodné turnaje akce
15.07.2016 Mistrovství České republiky juniorů a dorostenců v rapidšachu akce
14.07.2016 M-ČR mládeže v rapidšachu do 10, 12 a 14 let akce


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
16.10.2017

JmKPIIC - 1.kolo

» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009