Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis akce

Pozvánka na tradiční vysokohorskou dovolenku „Slovensko – Tatry 2014“

Termín: 13.-20.7.2014
Místo konání: Vysoké Tatry - Tatranská Lesná
Propozice: [doc]

Až po schválení termínu na konci února mohou organizátoři z  Bučovic a Brněnské šachové školy opět pozvat rodiny s dětmi¸ dospělé zájemce i skupinky šachistů na další ročník  horského pobytu v samém srdci Vysokých Tater s rekreačním šachovým programem od 13 do 20 července 2014.

Žádný šachista, kterému stačí jednoduché turistické ubytování, vydatná (téměř domácí) strava i se stravovacím balíčkem na každodenní výlety, se nemusí bát na poměrně levný, všestranně zabezpečený pobyt přihlásit. A po túrách, výletech nebo jen po každodenních procházkách v úžasných tatranských dolinách se může ještě každý večer bavit v turnajích zrychleným tempem, při simultánce anebo při analýzách a tréninku.

Osvědčená škola v prírodě Tatranská Lesná pod Slavkovským a Lomnickým štítem přímo nad stanicí električky i zastávky linkového autobusu dovoluje každodenní výlety za nejrozličnějšími cíly bez nutnosti vůbec použít osobní vůz. Pro méně náročné turisty, seniory, maminky s kočárky, děti na kolech, odrážedlech slouží široký chodník, který vede dva kilometry nahoru do Starého Smokovce nebo opačným směrem od školy zase 2 km mírně dolů do Tatranské Lomnice... Anebo se nabízí pohodlný výjezd lanovkou na Skalnaté pleso, případně na Hrebienok a pokračovat vycházkou pohodlně schůdnou tatranskou magistrálou.

Zdatní, odvážní horalé se mohou přidávat k náročným vysokohorským túrám, výstupům, přechodům se zkušenými průvodci nebo zvolit s přáteli, rodinami vlastní poznávací nebo relaxační program. Kromě muzeí, výstav, sjezdů na bobech a koloběžkách lákají také vodní atrakce v termální bazénech Aquacity Poprad nebo v nedalekém Vrbově. A letos mají pořadatelé v plánu nejen výlety do polských  a Belanských Tater, ale i do Slovenského ráje.

  

V současné době je obsazena asi polovina plánované kapacity třiceti zájemci, kteří pojedou poněkolikáté. Velké rodiny nebo skupiny šachistů z jednoho oddílu mohou počítat navíc s významnou slevou.

Případní zájemci se mohou ještě obracet na organizátora pobytu: Jana Gorčáka, na tel. 723 383 708 nebo na e-mail gorcak.brno@o2active.cz.

A úplné propozice se všemi podrobnostmi o 13. ročníku horského pobytu si stáhněte nahoře.

přidal Jan Gorčák dne 10.03.2014 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009