Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis akce

Znojemská královna 2014 - otevřené mistrovství ČR žen v rapid šachu a Znojemská královnička

Termín: 10.-11.5.2014
Místo konání: Znojmo, sály Louckého kláštera
Propozice: [doc]

Znojemská královna hraná opět jako otevřené mistrovství České republiky žen a také jihomoravský krajský přebor žen v rapidu zve všechny ženy a dívky už po osmadvacáté do královského města Znojma.

Královna je hlavní součástí Mezinárodního šachového festivalu Znojmo 2014 zahrnujícího Memoriál Ing. Jana Turka - 7. turnaj Grand-Prix ČR v rapid šachu nebo turnaj dívek do 14 let Znojemská královnička.

Romantika v hracích prostorách patřících nositeli titulu Vinařství roku 2012 firmě Znovín, která v nekonečných zdejších sklepeních ukrývá na půl milionu lahví vína,

toulky historickým centrem s přemyslovským hradem a rotundou sv. Kateřiny na vysokém ostrohu nad řekou Dyjí,

soutěž o miss turnaje nebo tradiční jihomoravská pohostinnost

činí ze Šachového festivalu Znojmo akci, kterou stojí za to navštívit. Neváhejte a přijeďte! Na Vaši účast se těší pořadatelé pod vedením Josefa Lahodného jlahodny@gmail.com a Anny Adámkové adamkovi@bilysklep.cz. Stránky Znojemské královny najdete zde.

Propozice Královny a Královničky najdete nahoře v příloze, propozice Memoriálu Jana Turka najdete zde, průběžné pořadí Grand-Prix ČR najdete na stránkách této soutěže. Nakouknutí do dějiště loňské Královny najdete zde, reportáž Jana Kalendovského zde, rozhovor s miss turnaje zde.

přidal David Ciprys dne 09.03.2014 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009