Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis akce

Letní šachový tábor Vřesovice nabízí ještě několik volných míst

Termín: 10.-24.8.2013
Místo konání: Vřesovice u Kyjova
Propozice: [doc]

Od 10. do 24. srpna se mladí jihomoravští šachisté – začátečníci i výkonnostní hráči - opět setkají na tradičním letním táboře ve Vřesovicích u Kyjova. Mají totiž mnoha léty prověřeno, že čtrnáctidenní výcvik a turnaje s mladými šachisty jsou pro rozvoj jejich šachové hry přínosem. V posledních letech to dokazují svými výsledky v soutěžích Mistrovství ČR jednotlivců i školních týmů pravidelní účastníci našeho tábora z brněnské Lokomotivy, Durasu nebo kroužků DDM Kuřim a TJ Bučovice.
Je třeba upozornit na to, že většina účastníků nocuje ve stanech, nejmladší zájemce a méně otužilé táborníky mohou rodiče přihlásit k ubytování v chatkách. Kromě šachového výcviku již vedoucí oddílů opět připravují také sportovní, turistický a rekreační program. K tradičním pořadatelům z Bučovic a Lokomotivy se letos opět přidává šachový kroužek při ZŠ a MŠ Ratíškovice.
Na táboře ještě zbývá několik volných míst, stále tedy můžete mladé zájemce o šachovou hru přihlásit. Na tábor je možné přihlásit i děti, které zatím šachy hrát neumí, nebo se základy šachové hry teprve učí. Pořadatelé také nabízejí slevy pro sourozence nebo loňské táborníky. Bližší informace můžete získat v přiložených propozicích nebo na e-mailu pořadatele tábora.

přidal Vladimíra Šťastná dne 15.07.2013 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009