Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis akce

4. Svatováclavský přebor okresu Kyjov v šachu

Termín: 28.9.2012
Místo konání: Kyjov, Dům kultury na náměstí, foyer estrádního sálu
Propozice: [pdf]

Vážení přátelé tahu,
v této kritické situaci, kdy si na pár příštích dnů musíme odepřít i těch několik málo stakanů vodky denně držících našince jakž takž nad vodou (tedy pokud nechceme na příští šachové olympiádě hrát za tým IBCA), mám pro Vás pozvánku, která Vám, jak doufám, projasní nejbližší budoucnost:

V zastoupení organizačního výboru OP si Vás dovoluji pozvat na 4. Svatováclavský přebor okresu Kyjov v šachu, který se koná ve volný pátek 28. září od 9 hodin na Domě kultury v Kyjově. Prezence začíná v 8.30 hodin. Další podrobnosti naleznete v příloze.

Turnaj je zároveň zářijovým (již 108.) kláním BudChess série. Jak všichni víte, jedná se o třetí vrchol naší šachové sezony, který byl zaveden ve snaze představit veřejnosti kyjovské šachisty v jiném než obvyklém sterotypním pohledu, kdy jsme bráni za spolek podivínů a alkoholiků, v nejlepším případě jako kombinace obého.  Jistě, my máme pro tento zkratkovitý názor veřejnosti objektivní zdůvodnění. Šachy jsou odjakživa kavárenský sport a my máme alibi, že jen všeobecně známá kyjovská realita (= absence kavárny) nás dovedla až do Bud-centra, kde se káva podává pouze řádně omaštěna jako závěrečná třešnička po několika B12-kách.

Snad se nám i díky OP pomalu daří chybný názor veřejnosti opravit. Jakkoliv víme, že je naprostá většina z Vás je připravena obětovat několika týdenní kapesné, zaplatit startovné 60 Kč a turnaje se zúčastnit, přesto Vás prosíme co nejdříve o zaslání závazných přihlášek na adresu sachykyjov@seznam.cz.

Očekáváme asi 50 až 60 účastníků, kteří budou usilovat o ceny v celkem osmi kategoriích. Neváhejte a přihlaste se! Všichni jste srdečně zvání! Tahu Zdar!

Na loňský přebor se můžete podívat zde.

Za organizační výbor OP E.

přidal Ivan Pařízek dne 12.09.2012 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009