Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

Webmaster

Šimon Macharáček
simon.macharacek@gmail.com

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Novinky

 
» 
27.09.2004 | David Ciprys | Zajímavosti
Simultánka Davida Navary II

O simultánce Davida Navary v Brně se podrobně v přiložené zprávě rozepsal svým typickým čtivým způsobem spojujícím historii s přítomností šachový novinář Jan Kalendovský...

» 
22.09.2004 | Jiří Šimbera | Soutěže dospělých
Jihomoravský KP II.C 2004/05 - úvodní zpráva

Konečně se i mně, nováčkovi v poli vedoucích soutěží, podařilo dát dohromady úvodní zprávu...

» 
19.09.2004 | Josef Plch | Soutěže dospělých
Jm KP 2A - rozlosování

Nedočkaví zájemci si zde mohou stáhnout rozlosování Jihomoravského krajského přeboru 2. třídy - skupiny A šachových družstev.
Na celou úvodní zprávu si ovšem budou muset počkat ...

» 
19.09.2004 | David Ciprys | Soutěže dospělých
Jihomoravský KP I. 2004/05, úvodní zpráva

V sobotu 18. září 2004 krátce před polednem družstva KP I. odevzdala své soupisky, vytáhla si svá losovací čísla a definitivně tak odstartovala nový ročník...

» 
11.09.2004 | David Ciprys | Informace komisí
Na školení rozhodčích III. třídy přihlášeno 53 zájemců.

53 nových uchazečů o kvalifikaci rozhodčího III. třídy je přihlášeno na školení, které proběhne na svatováclavské úterý 28.9.2004. Seznam přihlášených lze nalézt v přiloženém souboru...

» 
04.09.2004 | David Ciprys | Informace komisí
Školení rozhodčích za dveřmi.

Pátek 10. září 2004 je posledním dnem pro zaslání přihlášek na školení rozhodčích II. a III. třídy. Školení RII proběhne v pátek odpoledne 17.9. a v neděli 19...

» 
02.09.2004 | David Ciprys | Soutěže mládeže
Z mistrovství Evropské unie mládeže vezeme 3 medaile.

Ing. Ludvík Bálka z Břeclavi byl vedoucím a řidičem české výpravy na mistrovství Evropské unie mládeže do 10, 12, 14 a 16 let ve štýrském Murecku na samotné hranici Rakouska se Slovinskem a mohl nám tak za tepla zprostředkovat první dojmy z této nové a pro nás velmi úspěšné soutěže:
"Turnaj byl v pořadí 2...

» 
30.08.2004 | David Ciprys | Turnaje
Vítězem Znojemské rotundy Rus Kirejev

Tradičním účastníkům OPENu Znojemská rotunda ze Znojma, Hustopečí, Trenčína a několika dalších oddílů z Čech tentokrát pevnou rukou kraloval Moskvan Alexej Kirejev (2358F)...

» 
14.08.2004 | Petr Buchníček | Soutěže dospělých
Definitivní složení skupin KP II.

Zájem o účast v KP II. pro sezónu 2004-2005 neprojevila z oprávněných účastníků 2 družstva: ŠOTP Habrovany a TJ Znojmo C.V obou případech se jedná o postupující z OP...

» 
02.08.2004 | Miroslav Hurta
Tabulka úspěšnosti mládeže 2003/2004

Právě uzavřená tabulka úspěšnosti mládeže (viz příloha) nevypovídá o masové práci s mládeží v našem kraji, protože nezachycuje aktivity na úrovni kraje...

Zobrazeno 4531 až 4540, celkem 4540
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152 

Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009