Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010
Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.
Během zítřka snad dodáme do zpráv podrobnější článek, ale pro nezúčastněné nedočkavce vkládám alespoň odkaz na výsledky a výslednou tabulku družstev.
http://chess-results.com/tnr129294.aspx?lan=5&art=46&turdet=YES&wi=821
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Moravská Slávia „A“ 19 17 1 1 52 62.0 0
2 15 Lokomotiva Brno „A“ 19 17 1 1 52 61.5 0
3 18 Duras Brno „A“ 19 16 2 1 50 62.0 0
4 17 Garde Lipovec „A“ 19 16 0 3 48 58.0 0
5 14 Bystrc Oilers 19 15 2 2 47 55.0 0
6 9 Duras Brno „B“ 19 11 1 7 34 48.0 0
7 7 Orel Ořechov "A" 19 10 1 8 31 44.0 0
8 16 ŠK Hustopeče 19 9 3 7 30 41.5 0
9 11 Lokomotiva Brno "B" 19 10 0 9 30 39.0 0
10 6 Garde Lipovec „B“ 19 9 1 9 28 39.0 0
11 8 SPgŠ + G Znojmo „A“ 19 8 4 7 28 38.0 0
12 5 MKS Vyškov „A“ 19 9 0 10 27 31.0 0
13 12 Jezdci Jundrov „A“ 19 7 2 10 23 33.0 0
14 20 Moravská Slávia „B“ 19 6 2 11 20 33.0 0
15 13 Makkabi Boskovice 19 6 1 12 19 28.5 0
16 4 KŠ TJ Bučovice "A" 19 4 3 12 15 25.0 0
17 3 SPgŠ + G Znojmo „B“ 19 3 2 14 11 25.0 0
18 19 MKS Vyškov „B" 19 2 1 16 7 17.5 0
19 10 KŠ TJ Bučovice "B" 19 1 0 18 3 9.5 0
20 2 ŠK DM Klášterského 19 0 1 18 1 9.5 0
Dosud přihlášená družstva:
Startovní pořadí družstev
Čís. Družstvo Rtg prům.
1 Moravská Slávia „A“ 2213
2 Lokomotiva Brno „A“ 2198
3 Garde Lipovec „A“ 2187
4 Jezdci Jundrov „A“ 2163
5 SPgŠ + G Znojmo „A“ 2152
6 Makkabi Boskovice 2043
7 Bystrc Oilers 2031
8 MKS Vyškov „A“ 2027
9 Garde Lipovec „B“ 1964
10 Lokomotiva Brno "B" 1952
11 MKS Vyškov „B" 1852
12 SPgŠ + G Znojmo „B“ 1632
13 ŠK DM Klášterského 1589
14 Jezdci Jundrov "B" 1470
15 Duras Brno „A“ 1200
16 Duras Brno „B“ 1200
17 Moravská Slávia „B“ 1200
18 Orel Ořechov "A" 1200
19 Orel Ořechov "B" 1200
20 SK TJ Bučovice "A" 1200
21 SK TJ Bučovice "B" 1200
22 ŠK Hustopeče 1200
Millbo: dík
Pohár JmŠS v rapid šachu družstev:
Pořadatel: Sportovní klub Vyškov, termín konání: 1.5.2014 (viz. zpráva o výsledcích konkurzů).
Blesk družstev má bohužel trochu nešťastný termín (další den se hrají "vážná" družstva), tak myslím, že současný počet přihlášených je až až ;-)
a co takhle turnaj v rapidu 5ti členných družstev, co byl minule ve Vyškově? Letos nikde nebude? Nikde jsem ho nenašel (ani v kalendáři tady ne).
a co tkhle Kuřim, Veselí, Tetčice, Střelice, Poštorná, Kyjov, Průšánky, Velké Pavlovice, ..... :-)
ještě je místo.
Ještě je prostor pro několik družstev, co takhle někdo z Břeclavi?
Včera uběhla oficiální lhůta pro přihlášky a máme zatím přihlášeno celkem 18 družstev. Protože kapacita místnosti je větší, kdo se opozdil se může přihlásit i nadále, až do naplnění kapacity hracího sálu.
přihlášena jsou družstva:
1. ŠK Lokomotiva Brno „A“
2. Jezdci Jundrov „A“
3. Jezdci Jundrov „B“
4. Moravská Slávia Brno „A“
5. Moravská Slávia Brno „B“
6. SPgŠ + G Znojmo „A“
7. SPgŠ + G Znojmo „B“
8. Lokomotiva Brno „B“
9. ŠK Hustopeče
10. ŠK DM Klášterského
11. Makkabi Boskovice
12. Bystrc Oilers
13. MKS Vyškov „A“
14. Garde Lipovec „A“
15. Garde Lipovec „B“
16. Duras Brno „A“
17. Duras Brno „B“
18. MKS Vyškov „B“
Základní přihlášená desítka dvojitzi :
J. Kratochvíl + M. Hrabal,
M.Tajovský + P.Menčík,
B.Vymazal + T.Mudra,
N. Vyskočil + . Eichler,
R. Biolek jr.+ P.Čižinský,
S.Sremaňak + T.Lakatoš ,
F.Vykydal + O.Hájek,
P.Michalík + V.Zwardoň,
D.Holemář + M.Beneš,
D. Varga + M. Kosť
http://sachyvyskov.netstranky.cz/aktuality/zahradkari-kersku-aneb-konec-sachove.html